Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Langoš26

Je mi zle!

Milá slečno Kočí, je mi z vás a z vaší politky silně zle. Dovolil jsem si krátkou básničku, kterou jsem nazval "Kočí končí v moči": Krystýnka je chytrá žena, klekla před Tluchořem na kolena! Štěnici si hledala, ale našla si jen Segala! Si celá splašná a lžeš nám všem jak stará stračena! Rozvracíš nám republiku a přitom si všem jenom k smíchu! Najdi svůj mozek co jsi ztratila když jsi se před Tluchořem plazila! Šišlala si mu do ucha jsi moje Kanila! Tluchoř tě živí a všichni se mu divý! Vypadáš jak chlap a taky trošku že máš svrap! Doufám že tě život naučí a že nebude na tomto světě náručí co tě při tvém pádu na dno konejší! A tímto vás žádám odstupte a rezignujte na všechny vaše veřejné funkce!RvRv

0/0
18.4.2011 16:33

Drakens

Rada nad zlato

V klidu nechte dojet Váš poslanecký mandát, peníze ukládejte až skončí tak se zabalte a emigrujte. Nikdo Vás v téhle zemi po těch krásných nahrávkách nezaměstná a silně pochybuji že ještě zvolí. Nebo buďte originální a vezměte si provaz..stromy rostou všude.

0/0
14.4.2011 14:13

azahor

Kdepak

se "skrývá" K.Kočí? Odpoví mi?;-)

0/0
10.4.2011 23:10

petrph

tak eště že na komunisty v parlamentu nikdo nedá

Až paní Kočí a jejím kolegům z Moravskoslezského kraje zamítnou z podobných příčin (díky lobbingu těch velkých firem) tenhle návrh i  poslanci z koaličních TOP09 a ODS,tak si teprve bude moct jít stěžovat.Na lampárnu..:-)

0/0
1.4.2011 13:44

Jack Russell

Co vlastně chceme?

Nebo vlastně nechceme. Jedni nechtějí jaderné elektrárny kvůli hrozbě radioaktivity, druzí nechtějí tepelné elektrárny kvůli prachu a zplodinám, třetí vodní elektrárny kvůli ještěrkám a bylinkám, čtvrtí povrchové doly kvůli krajině a dotčeným obydlím, pátí hutě a koksovny kvůli prachu a smogu, další nechtějí vytápění uhlím ze stejného důvodu. Ti nechtějí silniční průtahy městem, tamti zase obchvaty kvůli svým pozemkům nebo přírodě. V tom aby se "prase vyznalo". Přitom všichni chtějí svítit, mít teplo, zdravé ovzduší, nedotčenou přírodu a současně pracovní příležitosti a růst HDP. Z turistiky žít nemůžeme, ve službách uplatnění většina nenajde, protože služby potřebují kupní sílu ale ta není, protože jsme téměř všechen průmysl a zemědělství zlikvidovali. Obrazně řečeno - když sedlák prodá pole, nezaseje. Když nezaseje, nesklidí. Když nesklidí, chcípne hlady. Ani ten největší chudák se nezbaví krávy, která ho živí. To udělá jen hlupák. Nebo se necháme živit Západem za námezdní práci?

0/0
1.4.2011 11:56

aroneček

Když vidím a slyším

tu slečnu Kočí,jak plamenně před volbami křičela,jak bude obhajovat nájemníky bytů OKD a zasazovat se o splnění Bakalových slibů,že odprodá nájemníkům byty,tak najednou zmlkla,protože Bakala jim nacpal několik milionů,chce se mi blít.Tož taková je Kristýna Kočí.

0/0
1.4.2011 11:51

dakram1

Kristýnko...

Kristýnko...nezdá se Vám, že se problému sice úspěšně žvaní...ale v podstatě nikdo úměrné se vzdáleností od Prahy jen žvaní-aby řeč nestála...čili chybí mi skutky...doprava zdarma či za peníze nic neřeší...chybí radikální řez...;-O;-O;-O

0/0
1.4.2011 11:31

morell

Jak se ty svazačky a svazáci opakují - jak přes kopírák.

Kateřino, vy jste hlava.

Reforma vám a těm vašim VV jaksi nejde, státní dluh narůstá jako byste ho zalévali, všude korupce, všude se krade tak, že vy sama  raději neodkládáte kabelku, ani když "moudře  a vzdělaně" hovoříte do mikrofonu, preference vám klesají a tak je potřeba opět něco vymyslet.

Ano Kateřino, vy jste hlava, po ruce jsou komunisti a tentokrát ne v Moskvě , ne v Praze  ale dokonce už v Radvanicích. Jak je to od vás objevné, jak je to od vás intelektuálně silné.

Kateřino, vy jste hlava, vám podobné, mladé , nadšené aktivistky , tenkrát v modrých košilích a rudým šátkem, to před šedesáti lety sváděli na imperialisty a mandelinku bramborovou a dělali to tak nápadně stejně.

Kateřino , vy jste hlava, jsem zvědav kdy s tou mandelinkou bramborovou začnete vy . Bude to už zítra, nebo až příští týden.

0/0
1.4.2011 10:46

Smrť

Re: Jak se ty svazačky a svazáci opakují - jak přes kopírák.

A něco k tématu byste neměl místo těch osobních výpadů vůči autorce blogu?

0/0
1.4.2011 10:51

morell

Re: Jak se ty svazačky a svazáci opakují - jak přes kopírák.

Pokud vám ti komunisti od Kočí a mandelinka ode mne nestačí, tak něco přidejte .

Bude to jistě výživné.

0/0
1.4.2011 11:07

Miflonides

Re: Jak se ty svazačky a svazáci opakují - jak přes kopírák.

Vážená paní poslankyně,

zde je Váš Rhodos, zde skákejte: http://miflonides.rajce.idnes.cz/

Dvěma členům "ekologické" komise PSP jsem loni v létě zanechal dvě DVD s nápisem "NEVER MORE". To, co jsem zažil před osmi lety se totiž může kdykoli opakovat. Ostatně na Ostravsku se něco podobného "opakuje" už desítky let.

To, co uvidíte na rajčeti je zhruba tak tisícina toho, co bylo na uvedeném DVD. Podobná DVD jsem zaslal či doručil i na některé další adresy, včetně kanceláře prezidenta republiky.

Hezký aprílový den přeji všem.

0/0
1.4.2011 11:36

morell

Re: Jak se ty svazačky a svazáci opakují - jak přes kopírák.

Myslím, že se snažíte zbytečně.

Takoví, jako je nick Smrt  nechtějí odpověď, protože  by stejně nic nepochopili, jejich snahou je jen se hloupě ptát .

Ti normální a inteligentnější čtenáři  nepotřebují odpověď také, protože je jim po několika týdnech působení Věcí Veřejných jasné (pokud jim to nebylo jasné už před volbami), že poslankyně Kočí žvaní.

A žvaní jako mnozí ostatní poslanci a žvaní dokonce o to více, než někteří ostatní poslanci,  úměrně tomu , o co je jednodušší, než někteří ostatní poslanci.

Ale poslankyně Kočí navíc žvaní roztomile a zdá se že svému žvanění dokonce i věří.

0/0
1.4.2011 12:05

Smrť

Re: Jak se ty svazačky a svazáci opakují - jak přes kopírák.

Nějak jste při té své normalitě a inteligenci nepostřehl, že jsou mi Věci Veřejné srdečně zcizeny, a to včetně paní (slečny?) Kočí. Je pouze mým nesmírně hloupým názorem, že dýchat karcinogeny v takovém množství, v jakém se vyskytují na Ostravsku, není v pořádku a někdo (tedy ti papaláši, co jsou zrovna u vesla) by s tím měl začít něco dělat. Konkrétně tlačit na znečišťovatele, aby do okolí vypouštěli co nejméně sajrajtu. Žvanění samozřejmě nestačí, ale je to první vlaštovka a tento hloupý a neiteligentní čtenář stále naivně doufá, že třeba jednou po tom tlachání budou následovat i konkrétní činy. Chápu však, že vám, blahosklonným pepíkům, co spapali Šalamounův exkrement, je stav ovzduší na Severní Moravě u glutea maxima a máte pouze potřebu vyvětrat své komplexy na neoblíbené blogerce a političce.

0/0
1.4.2011 13:39

morell

Re: Jak se ty svazačky a svazáci opakují - jak přes kopírák.

Nějak jste nepostřehl, že jsou mi srdečně zcizeny nejen Věci Veřejné, ale i vy.

A dokonce jste nepostřehl ani to, že nestojím ani o diskuzi s vámi.

Ale přesto musím ocenit, že se snažíte.

0/0
1.4.2011 14:58

Smrť

Re: Jak se ty svazačky a svazáci opakují - jak přes kopírák.

Děkuji za odkaz. Dočkal jste se vůbec nějaké reakce?

0/0
1.4.2011 13:43

Miflonides

Re: Jak se ty svazačky a svazáci opakují - jak přes kopírák.

Pane Smrť, mail jsem dostal pouze od Vás.

Možná mi pomohla reakce zde, možná nějaká vyšší síla či co - právě jsem obdržel "odpověd" z MŽP. Ověřovací doložka ze včerejška, odpověď (PhDr. Ivo Hlaváč, náměstek ministra, z 6.9.2010. Člověk se někdy překlepne, ale skutečně ze září loňského roku. No comment.)

Před chvílí jsem potkal jednu známou - protože nejspíš nedostane dotaci ze Zelené úsporám. V dané souvislostí je však podstatnější tento její výrok: ať píšeš kam píšeš, odpovědi se nedočkáš.Já dodávám: změní se někdy něco v přístupu k občanovi? Sotva. (má známá to řekla pregnantnějí, ale to známé lidové souslví se sem nehodí.

P.S. Kdykoli se vrátím k to mu, co jsem v "Draze" zažil a natočil, chytne mne běs. A tak se omlouvám za tu angličtinu v poslední, videu. "300 hundreds meters", to je trestuhodná chyba. Jenže jsem byl nucen odhlásit internet, a tak to zatím nechám tak. Anglofilům se hluboce omlouvám.

Posílám četnářům srdečné pozdravy z nejmenovaného nezabezpečeného připojení.

0/0
5.4.2011 11:10

mam.kvalitni.nazory.2

Jsem 300 km od Ostravy

ale souhlas!

0/0
1.4.2011 10:43

Smrť

Souhlas

Pocházím z Ostravy, pracuju tady, bydlím poblíž, takže zdejší vzduch mi není lhostejný. Situace už sice není tak zlá jako před rokem 89, ba i ty řeky jsou čistější, ale někdy je tady dýchání namáhavou a nepříjemnou činností, jakou jízda centrem města zadarmo rozhodně neřeší. Ode mě karma a děkuji R^

0/0
1.4.2011 10:35

semelik

Vážená, že jste poměrně nezkušená v politice, tomu

rozumím - každý začátečník se učí.

Ale že máte problémy s editací dokumentu na PC, to je pro mě při Vašem vzdělání a věku dost překvapivé zjištění.

0/0
1.4.2011 10:34

semelik

ale jak tak koukám, postihlo Vás to až v únoru. Do té doby

Vám psala bolgy jiná sekretářka?

0/0
1.4.2011 10:36

mam.kvalitni.nazory.2

Re: Vážená, že jste poměrně nezkušená v politice, tomu

S cim mas problem? Dokazes byt i konkretni?

0/0
1.4.2011 10:42ŽebříčkyRedakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.