Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Gusta Deputát

Ha ha

váš pád si vychutnám, paní prezidentko :-)

+1/0
9.4.2011 23:55

ajikuli

Rok 2011 - na barvě vlasů opravdu nezáleží

Bohužel ani ne do roka a do dne jste se dokázala v politice pěkně zviditelnit a barvou vlasů to myslím nebude. Voliči z Moravskoslezského kraje jsou asi v tuto chvíli na vás po právu "pyšní"!!! RvRvRvRvRv

+1/0
9.4.2011 23:45

dogous

být pohlednou dámou, nestačí

Je to fajn, koukat se na sympatickou dámu, nežli na Škromacha, či odporného Paroubka, ale to nestačí. Je třeba udělat něco užitečného, pro tuto zemi, která má obrovské a neřešené problémy.R^

0/0
9.12.2010 15:09

Gusta Deputát

Re: být pohlednou dámou, nestačí

komu to adresujete? ;-D

0/0
9.4.2011 23:56

ntarka

ještě k vašemu vyjádření na blogu: 1

 "Proto bych chtěla požádat nejen novináře, aby mi dali šanci dokázat, že umím víc, než pózovat pro kalendář" bych zase já vás chtěla požádat, abyste to ještě nějakou delší dobu dokazovala na jiné pracovní pozici, na které nebudete rozhodovat o životě občanů této země. Já za sebe vám šanci dát nechci. Abyste třeba za deset, patnáct let, jako někteří současní nebo bývalí dlouholetí politici neplácala v rozhovoru, že teď, na prahu čtyřicítky vidíte, jak jste byla v těch pětadvaceti, třiceti...... (viz Buzková: 4.3.2004, otázka idnes.cz-Je jasné, že má člověk kolem pětadvaceti let silné názory, ale pořád je ještě dost nezkušený. Odpověď Buzkové: Ještě je tele. Já jsem byla úplný tele.), nebo že už nejste takový střelec od boku (Ivan Langer).

0/0
5.8.2010 19:13

ntarka

ještě k vašemu vyjádření na blogu: 2

nebo Kalousek, který se nedávno v jednom velkém rozhovoru pro Lidové noviny, 8. srpna 2009 pochlubil:

Miroslav Kalousek (48), spoluzakladatel strany TOP 09

"Člověka mění zkušenosti. Když mi bylo třicet, tak jsem se domníval, že jsem zralým mužem a všechno vím. A když se dnes podívám těch dvacet let zpátky, říkám si: Bože, to jsem byl ale hloupé jehně!"

Víte paní Kočí, ani já, ani spousta jiných občanů této země už nechtějí být pokusnými králíky a čekat, až zase další a další mladí a nezkušení co chtějí dostat šanci "dokázat že to dokážou" vyzrají. Rozhodujete totiž o našich životech.

0/0
5.8.2010 19:17

ntarka

a proč jste se tedy

do toho erotického kalendáře nechala vyfotit ??? Proč se do něj nenafotili  v plavkách např. pan John nebo Bárta? Nezlobte se, ale zčásti si za to hodnocení vaší osoby můžete sama. Stejně tak i jiné mladé političky, které se celý červen a začátek července předváděly jako modelky na některých serverech. Bylo to prostě hodně hloupé.

0/0
5.8.2010 14:11

Hanka Novotná

Objevit se po boku

Radka Johna není žádné terno. A čekala jsem lepší čtení...:-/

0/0
13.7.2010 8:00

//rossi.blog.idnes.cz/

Blbka

jseš, ať se chlubíš v profilu čímkoli. a nesouvisí to s blond, jsi prostě ambiciozní průměrná mužatka. nejhorší kombinace - průměrný iq a ctižádost převeliká.

+1/0
13.7.2010 1:02

Wendolene+

Budu ted bakana, ale pri pohledu na slecnu Koci

me nenapada nic o blondynach, zadne vtipy. Spis na me slecna Koci pusobi nezensky, ma takove hranate bryle, hranaty oblicej, celkove na me pusobi dost chlapsky. Jako nejaky trans... Mozna bude o to vice uspesna v politice. Nebude uz socialismus s lidskou tvari, ale zena s muzskou tvari!

0/0
10.7.2010 19:44

Alfa 1

kecy kecy kecy

Milá Kristýno,

můžeš nějak vysvětlit, proč si na sebe tak hrdá? Co jsi v životě dokázala, že požaduješ po všech úctu? Myslím, nemyslím ale vím, že nic. Proč, když jsi tak slušná a mluvíš o sobě jako o chudince co chce jen blaho lidí ani neodpovíš na pozdrav? Proč jen chodíš v chodbách parlamentu tak vznešeně, vždyť přeci vykonáváš práci pro lidi, tak proč ten nóbl styl?

Moje milá, mám prudké obavy, že si svým příchodem do poslanecké sněmovny ztratila zpětnou vazbu a myslíš si o sobě, že jsi něco víc než ostatní lidé. Vyzařuje to z tebe a dáváš to tak najevo, že se nemůžeš divit, že tě všichni pomlouvají (včetně novinářů) a ani že jsi dostala přezdívku "blbá blondýna".

A pokud sis to ještě neuvědomila, tvoje jmenování do vyjednávácího týmu opravdu nemá cokoli společného s tvými schopnostmi, ale pouze s tvým vzhledem. Myslím, že však dobře víš, kde je realita a komu musíš ve Věcech Veřejných s.r.o. poskakovat (a poslouchat jeho psychopatické výlevy)

0/0
10.7.2010 19:42

kitsu

stereotypy

Dobry den,

se stereotypizací s Vámi nemohu než nesouhlasit, ale dle mého názoru si za to bohužel můžete z části sama. Fandím ženám v politice, ale ženy jako takové jsou mnohem náchylnější k těmto stereotypním narážkám a prezentovat se hned na začátku kariéry jako "sexy politička z kalendáře" je v tomto případě harakiri. Nejen že tím nahráváte médiím, ale co hůř, opět tento stereotyp, že žena je především krásná a pak teprv případně chytrá podporujete. U političky obzvláště by totiž nemělo záležet na tom, jak vypadá, ale co umí, s čímž jistě souhlasíte. Ale snad jste se sama touto situací poučila a budete nyní reprezentovat ženy v politice tak, jak se sluší a patří. Přeji hodně štěstí a příště více úsudku

0/0
20.6.2010 0:35

freeteepek

V boji o čtenáře

V boji o čtenáře se hranice mezi bulvárem a seriozními médii někdy smývá. Spousta čtenářů se přidává. Možná závidí. Možná se jen nudí. Sami nedokážou zvednout zadek od počítače a vykonat nějakou veřejně prospěšnou aktivitu. Místo vlastní oběti kritizují upřímné snažení druhých. VV se po volbách staly dobrým předmětem spekulací. A ty spekulace přitahují pozornost čtenářů. Vy jste se tímpádem hned vedle Radka Johna a Víta Bárty stala dobrým terčem. Nic víc za tím není.V

0/0
15.6.2010 19:59

freeteepek

Chtěl bych s Vámi chodit

Milá Kristýno,

Chtěl bych s Vámi chodit. Jste mi sympatická, přestože obvykle blondýny nemám v lásce. Už proto, že jsou blond;-) A možná taky proto, že jsou atraktivnější, než já a mají tudíž větší možnosti všude tam, kde se atraktivita považuje za přednost ;-€ Ten zájem o Vás by Vás měl těšit, ale zdá se, že Vám naopak kazí náladu. Netrapte se malichernostmi. Předsudky ve společnosti existují. A netýká se to jen blondýn. Ty útoky na Vás nejsou osobní. Novináři prostě jen píší o tom, co si myslí, že čtenáře bude zajímat a co jim zvedne náklad. Rádi provokují. Fabulují. Neberou si servítky.

0/0
15.6.2010 19:59

HonzaS

Problem neni s blondynou, ale vasi neznalosti

Vazena slecno, ty jak rikate "predsudky" nevznikly nejak z niceho, ale hlavne diky Vasi neodbornosti a nezkusenosti. To jste dokazala svym jednanim a ciny, napr. u dotaci EU a nebo nesmysly kolem armady, podobne jako pan John neznalosti slozeni statni spravy v poctu uredniku. Jste proste nekvalifikovana, to je ten problem a kdyby jste byla v komercnim sektoru, neuplatnite se, dokud nebudete mit vice znalosti a zkusenosti. Tady to funguje jen proto, ze v politice staci strhnout par volicu a pak i naprosto nekvalifikovany clovek muze najedou zasahovat do velmi odbornych veci i kdyz je uplne mimo. Mrzi me to, ale to je i Vas pripad a Vy nemate dostatek sebereflexe, aby jste si to priznala.

0/0
13.6.2010 8:35

lombar

s článkem souhlasím ALE

částečně to stěžování si, že u mužů ....... Člověka přeci jen svádí k tomu, že jste "blondýna" a nic než výmluvy na diskriminaci pro pohlaví neumíte. Příště si to odpusťte ať nevypadáte skutečně jako blbá blondýnaR^

0/0
11.6.2010 22:51

lombar

Re: s článkem souhlasím ALE

ufňukaná jak vás každý stereotypně zařazuje

0/0
11.6.2010 22:52

knedlinka

gratuluji k článku

Kristýno, Váš článek se mi velice líbí, je VELMI pravdivý. Měla jsem tu možnost se s Vámi několikrát setkat a vždy to pro mne bylo zajímavé setkání a hlavně poučné. Spoustě mých známých povídám, jaký máte přehled - hlavně v politice - a že se na vyjednávání opravdu hodíte. držím palce, ještě to těm všem posměváčkům a nepřátelům nandáte!!! Věřím Vám a těším se, že se zase brzy setkáme.

Naďa (Pustějov)

0/0
9.6.2010 18:15

Vikina

Mně se článek

líbí. Jj, s tím, že do VV bude teď mainstream bušit o 106, musíte počítat. Přeji vytrvalost a hodně tvrdosti, s takovými, jako je Kalous, se jinak jednat nedá. R^

0/0
5.6.2010 0:08

BWooley

Výborný příspěvek, karmuji

A několik poznámek. Pochybuji, že jste nám zde odkryla duši. Spíše bych to tipoval na takový jakoby lehký úlet a snahu o zmatení soupeře. Podle reakcí od kolegů níže to vypadá, že na lid to funguje. K mladým "politikům a politologům" osobně moc důvěry nemám. Prokažte, slečno Kočí, že nejste další Monika Pajerová, Ivan Langer, nebo JUDr. Benda, Liška, Bursík, .... To chce hodně osobní statečnosti, improvizačních schopností, přetvářky a dobrý žaludek. A myslíte-li to upřímně, držím Vám palce. Tohle dělat a vydržet chce silnou povahu.

Doporučuji Vám proto dát si tento cíl: "Prosadím v ČR takový právní řád, který pochopí jakákoliv blondýna libovolného věku, národnosti nebo vyznání". Klidně Vás pak budu v přímé volbě volit za prezidentku.

Přeji hodně úspěchů a to bez jakéhokoliv sarkasmu. R^

0/0
4.6.2010 23:44

Joseph Hallenbeck

Bilboard

No ohledně billboardu, byl na něj rozhodně příjemnější pohled než na ty oranžovomodré. R^

0/0
4.6.2010 18:02

marlow

proc se navazi do Vas?

Langra s Topolankem lze jen tezko podezirat ze by jejich fotka v plavkach byla jejich vstupenkou do parlamentu. Preju hodne odvahy a pevnych nervu. VV jsem tentokrat nevolil, doufam ze v pristich volbach uz budu. R^

0/0
4.6.2010 17:03

ostrá

Kristýno fandím Vám

Kristýno já vám fandím, jsem stejně stará (resp. mladá :-) a také mám své ambice - přeji hodně štěstí a hlavně správná rozhodnutí, kterých v politice budete muset činit nespočet

0/0
4.6.2010 16:41

milanalois

Sním či bdím?

Vrcholná politička, prý hlavní autorka programu politické strany, která bude nejspíš ve vládě - a ona nemá o čem psát do blogu a tak píše takovéhle blbosti!

Co kdybyste se raději zaměřila na konkretizaci jednotlivých bodů Vašeho programu?

0/0
4.6.2010 16:36

Vikina

Re: Sním či bdím?

Frantíku, nerad to říkám, ale do zdejší politiky se nepleť, nech to na nás, co tady žijeme (musíme žít).

0/0
5.6.2010 0:03

vidocqcz

Re: Sním či bdím?

Konkretizovat netřeba. Zatím minimálně ze dvou předvolebních slibů lehce vycouvali :-)

0/0
7.6.2010 12:06

Dvořáček,Ostrava

No já na rozdíl od většiny,

Vás nebudu hodnotit jako "bl..." blondýnu, protože v předvolební diskuzi jste naznačila, že máte i vlastní rozvinutí daných témat. Mimochodem na rozdíl od Vaší soukmenovkyně, kterou raději nebudu jmenovat. Možná jste se neměla na toto téma vůbec ozvat, aby Vám blogeři a jejich přispivatelé nemohli přišít nálepku " potrefená husa se vždycky ozve". Ale jinak O.K. a pro innformaci, ve volbě VV mi zabránila jediná věc. Neměli jste tam v podstatě žádného volitelného ostraváka. Že by tady nikdo takový nebyl ?R^

0/0
4.6.2010 16:20

Libor M

Kristýno!

Sama podporujete mýty a stereotypy tím, že se sebehodnotíte jako mladá = blbá blondýna. Já Vás tak v televizi ani chvilku nevnímal. Tady ovšem platí ukázaná a tahle slohovka je blbá a neduchaplná... ale to nevadí, příště to bude lepší. Hodně štěstí -bude to makačka!

0/0
4.6.2010 15:44

sualk

Zbytečný plačící článek.

Nesmíte plakat, ale makat. to, že si média všímají nepodstatných věcí je pouhým testem odolnosti. Proto pracujte a hodnoťte pouze věcnou kritiku. Zde nejde o parádu, ale o životy i těch, které Vám hlasy nedaly. Též jsem volil neparlamentní stranu jejíž lídrem je Ing.Petr Macek Phdr., která ovšem neměla to štěstí tak, jako ta vaše na bohatého sponzora. Přesto jsem rád, že se země posune doprava a VV nebude nahrazovat pana Paroubka.;-)

0/0
4.6.2010 15:21

DanielPuschman

nejde o barvu vlasů, ale o Bártu

0/0
4.6.2010 14:35

Listerie

Re: nejde o barvu vlasů, ale o Bártu

olol ;-DR^

0/0
4.6.2010 14:59

Saša

Předsudky zmizí,

až Vás bude možno soudit podle činů.

Zatím jste ještě nic nepředvedla a tak je logické, že úsudek o Vás si nejen novináři dělají předběžný, tedy předsudek.

A ten se neopírá o vtipy, ale o zjištěná fakta: blondýny s hezkou tváří to mají v životě snazší. Muži jím více podávají pomocnou ruku a šířejí jim otevírají dveře a jsou mnohem schvovívavější při odpouštění chyb a nepodarků. To je vědeckými výzkumy ověřená realita.

Takže makejte, aby se předsudek mohl změnit v úsudek.

0/0
4.6.2010 14:24

Joseph Hallenbeck

Re: Předsudky zmizí,

No to je pochopitelné, protože v přítomnosti takovýchto žen přemýšlíme jiným nástrojem, než je mozek. A nemá cenu si nic nalhávat, že chlapi takoví nejsou. Jsme takoví jaké nás příroda udělala.

Já ženám v politice fandím, narozdíl od nás mužů jsou schopné darovat život a to se projevuje v jejich myšlení. Jenom chlapi si od mala hrajou na vojáčky a na zabíjení jiných vojáčků. Proto si myslím, že ženy v politice by mohli zachránit spousty lidských životů, právě díky nedestruktivnímu způsobu myšlení.

0/0
4.6.2010 18:01

kolos.veliky

Kristýno,

politik musí počítat s kritikou. I podpásovou. Koneckonců VV nikoho nekritizují? Nejde si počínat tak, že já můžu a oni vůči mě ne. Na toto jednání je specialistou Paroubek a většina vedení ČSSD. Snažte se nespadnout do stejné společnosti. Byla by to škoda.

0/0
4.6.2010 14:13

jiglos

Kašlat na to.

Malost lidská nezná mezí. Nezaměstnávejte svou krásnou hlavičku takovými hloupými narážkami a věnujte se své práci. Je toho třeba udělat opravdu hodně. Svým blogem si možná jen zbytečně nabíháte. Ač nejsem Váš volič, držím palečky. Hezký každý den. J. ;-)

0/0
4.6.2010 14:05

x.hanina

Milá Kristýno...

... nedivte se: dala jste se na vojnu a tak se kolem Vás i střílí... Asi byste  mediální přestřelky kolem své osoby  neměla brát příliš vážně a nezaobírat se tím, co kdo o Vás napíše nebo řekne. Bere Vám to čas a energii, kterou byste právě teď měla - už z titulu té tolik Vám i diskutujícími zde vyčítané funkce - investovat někde jinde - je to od Vás dokonce očekáváno. Vlastně mě  docela překvapuje, že zrovna v těchto dnech máte čas číst si o sobě a psát o tom blog... :-/

Ne vyvracením zřejmě nevyvratitelného stereotypu o blondýnách a nezkušeném mládí, ale jen skutky máte šanci ukázat, že je to jinak. Držím Vám  při tom pěsti.;-)

0/0
4.6.2010 14:01

burmajones

asi budu vypadat jako pěknej úchyl

ale fotku z vašeho kalendáře jsem si nastavil jako tapetu :-)

jste ta nejvíc sexy politička :-))

jinak novináři nikdy nenapíšou nic obyčejnýho, ze všeho dělají skandály.

obrázek si udělám až časem, ale můj odhad je, že vás ods a top slupnou jako malinu a že z vašeho programu toho moc nedokážete.

pokud ano, tak budu jen rád

0/0
4.6.2010 13:48

kattta

Vážená kolegyně,

když jste šla do politiky, muselo vám být jasné, že mediální pozornosti neuniknete. Muselo vám být jasné, že se takovéto stereotypy budou v souvislosti s vaší osobou objevovat a že je různí lidé budou rádi používat proti vám. Přesto jste do toho šla. Tak teď musíte kromě příjemných stránek mediální pozornosti snášet také ty špatné. Nechala jste se v 25letech nominovat do vyjednávacího týmu o vládě, která bude vládnout 10milionům občanů. Udělala jste to proto, abyste vy a vaše strana měli skvělou PR. Teď ji máte! K čemu tedy ty stížnosti???

0/0
4.6.2010 13:48

Angus

Vysoká odbornost

Vzhledem k tomu, jak slečna autorka prokázala vysokou neznalost o čerpání dotací z evropských fondů ve svém předchozím příspěvku, který byl především snůškou obecně často opakovaných nesmyslů, tak se nemůže divit reakcím ze strany poučenějších novinářů. Když se mi dostal do ruky její článek v předvolební tiskovině VV, tak jsem si také pomyslel "blbá blondýna". To nebylo myšleno jako urážka, jen hodnocení toho, jak moc je slečna ve svých "znalostech" mimo.

0/0
4.6.2010 13:42

josefbad

jina otazka

Zaptam se jinak: proc VV postavily svou stranu na medialne znamem moderatorovi a hezkych tvarickach mistopredsedkyn + jejich kalendar? Neni to jisty vyraz blbosti?

0/0
4.6.2010 13:38

Vránolump

Přírodní blondýny

jsou vymírající druh. 99% tzv. blondýn jsou odbarvené neblondýny, což jste i vy. Tak se nerozčilujte, v barvě vlasů to není. Zdraví přírodní bruneta.:-).

0/0
4.6.2010 13:33

starý muž

Děvče držím vám palce

Budete to mít hodně těžkéR^ karma!!!!!!

0/0
4.6.2010 13:31

ladyevil_cz

Vadí li...

Vám u jiných stereotypy...proč se jich sama tedy ve svém textu...nevyvarujete?;-);-D

0/0
4.6.2010 13:25

vidocqcz

Re: Vadí li...

Ale tak jo, asistentka to bude dobrá :-) Oni vůbec VV budou taková "asistentka" ....

0/0
4.6.2010 13:27

rossi.blog.idnes.cz

Já jsem bruneta.

Přečtěte si: http://rossi.blog.idnes.cz/c/141835/Fenomen-Vjecy-Werejne.html :-)

0/0
4.6.2010 13:24

ladyevil_cz

Re: Já jsem bruneta.

;-DHezká a chytrá bruneta zabránila jí dodat vrozená skromnost ;-)

0/0
4.6.2010 13:32

rossi.blog.idnes.cz

Re: Já jsem bruneta.

Díky, rockere :-)

0/0
4.6.2010 13:38

ladyevil_cz

Re: Já jsem bruneta.

;-DNo...to jsem zapomněl dodat...a poslouchá...rock;-D

0/0
4.6.2010 13:45

Primak

Vážená slečno Kočí

ani nevíte, jak jsem vděčný Vám říct svůj názor přímo v reakci na tento článek. Nemám nejmeší averzi vůču blondýnkám, ani ženám jako takovým, ani mladým lidem, ke kterým se ve svých 36 letech ještě stále počítám. Nejste  pro mne blbou blondýnou, ale ani chytrou - neznám Vás totiž! Co o vás vím, je vaše CV a to co zvěřenila media. To druhé je nepodstatné, mediální obraz je vždy zkreslující.

Vyjdu tedy z toho co Vy sama uvádíte - 3 roky praxe v PS v asistenské pozici, 5 let studia na VŠ (FF UK). Opravdu se domníváte, že Vaše, znalosti, zkušenosti, vyjednávací schopnosti jsou dostatečnou kvalifikací pro programovou ředitelku parlamentí a potažmo vládní strany. Zatím jste nic neuděla a nic nezkazila. Třeba jste skutečně to, co je naší zemi zapotřebí, ale některá vaše vystoupení zatím spíše svědčí o opaku.

0/0
4.6.2010 13:21

Primak

Re: Vážená slečno Kočí

Budu pokračovat dále - co tedy víte o pravním uspořádání ČR, co o její ekonomice, struktuře veřejných výdajů, strukuře příjmů. Jaké jsou Vaše názory na současnou fiskální a monetární politku ČR? Jaké jsou Vaše posteje k přijetí EURA a jaké pro ně máte argumenty? Je to tisíce dotazů na které neumí strana VV odpovědět. Ve svých 25 letech máte před sebou pořádný kus práce. Co alespoň jeden z těchto dotazů odpovědět teď a tady?

PS: Přečtě si můj dnešní článek, vaši reakci uvítám.

Tomáš Balvín

0/0
4.6.2010 13:24ŽebříčkyRedakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.